top of page
DERİ GİYİMDE USTALIK VE YARATICILIĞIN VüCUD BULDUĞU YER

Deri hazır-giyim sektöründe uzun yıllar tecrübeleri olan Aydın Dilber ve Harutyun Ekizoğlu tarafından firmamız "NERO LEATHER & FUR" 2012 yılında faaliyet göstermeye başladı. Sektörün önde gelen firmalarına fason üretim yaparak iş hayatına adım atan "NERO LEATHER & FUR" ilerleyen yıllarda ise kendi deri ceket ve diğer ürünlerinin imalatını yaparak üretim kapasitesini arttırdı. 

Etkin çalıştığı pazarlar Rusya, Ukrayna, Türki Cumhuriyetler ve Bazı Balkan ülkeleridir. Bu ülkelerde yaşayan insanların ihtiyaçları ve günümüz trendleri doğrultusunda koleksiyonlar (deri ceket, deri mont, kürk kaban vs.) oluşturulmaktadır. Bu ülkelerdeki insanların gelişmiş bir deri giyim kültürleri olduğu için ürünlerin üretiminde kullanılan deri ve diğer malzemelerin kalite düzeyleri yüksektir.

Ürün gruplarımız yetişkin kadın ve erkek olmak üzere deri(zig), tüylü deri(kürk) ve av hayvanı ceket, mont ve kabanlardır. 

Ürünlerimizi (deri ceket, deri mont, kürk kaban vs.) sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Güvenle kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.

İyi Günler

Nero Leather & Fur Ekibi 

deri-ceket-leather-jacket-кожа-куртка-Z504(13).jpg
bottom of page