top of page
Mağaza Politikası
Müşteri Memnuniyeti

       Nero Leather & Fur müşteri memnuniyetini kendisine en önemli hedef olarak seçmiştir. Müşteri talep ve moda trendlerindeki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini belirlemek ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmek asıl amacımızdır.

  • Müşterilerimizin şikayet, talep, başvuru ve önerilerini kolaylıkla  iletebildiğini,

  • Müşterilerimize en doğru yöntemlerle ve “0” hata ile hizmet sunarak % 100 müşteri memnuniyetinin sağlandığı, Şikayetin oluşmadan ilk seferinde doğru ürün ve hizmetin verildiğini,

  • Bize ulaşan şikayetlerin şeffaf, objektif, adil ve gizlilikle ele alındığını,

  • Kendimizi müşterinin yerine koyarak, empatik yaklaşım ile hizmetlerimizin verildiğini,

  • Müşteri memnuniyetinin temelinde çalışanlarımızın olduğu, aynı şikayetin tekrar oluşmaması için gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirildiğini,

  • Teknolojiyi yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi çözümlerin sağlandığını,

  • Müşterilerimize sunulan hizmetlerde en hızlı reaksiyon süresinin sunulduğunu,

      Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimiz şartlarına uygun olarak bizim tüm müşterileri, çalışanları ve diğer paydaşlarına taahhüt eder, kamuoyu ile paylaşmayı bir görev biliriz.

Ödeme Yöntemleri
  • Kredi Kartı

  • Hesap Kartı

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Nero Leather.com'dan verilen tüm ürünler (deri ceket, deri mont, kürk kaban vs.) Nero Leather & Fur'a aittir ve firmamız tarafından üretilmektedir. 

Nero Leather, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Nero Leather tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

Nero Leather bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

Nero Leather.com üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Nero Leather, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Nero Leather, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Nero Leather tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Nero Leather.com üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Nero Leather ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

 

Nero Leather, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

bottom of page